Video

10/04/2013 09:09:34

Kursi i kėmbimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107 lekė dhe u shit me 107.70 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.20 lekė dhe u shit me 140.20 lekė.

Dollari amerikan 107.00 (u ble) 107.70 (u shit)
Monedha europiane 139.20 140.20
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013