Video

03/04/2013 09:43:25

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 108.90 Lekė dhe u shit me 109.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.70 lekė dhe u shit me 140.30 lekė.

Dollari amerikan 108.90 (u ble) 109.50 (u shit)
Monedha europiane 139.70 140.30
Franga zvicerane 114.00 114.60.

HermesNews - ©2013