Video

28/03/2013 10:56:50

Firmoset marėveshja e Tatimit Elektronik

Qeveria miraton marėveshjen e kredisė sė eksportit


TIRANĖ - Qeveria miratoi tė mėrkurėn nė parim marrėveshjen e kredisė sė eksportit, ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė, pėrfaqėsuar nga Ministria e Financave (huamarrėsi) dhe ERSTE BANK DER OESTERREICHISCHEN SPARKASSEN AG (“huadhėnėsi”), pėr projektin e tatimit elektronik (E-TAXATION) me shumėn 10,312,000.00 (dhjetė milionė e treqind e dymbėdhjetė mijė) EURO.

HermesNews - ©2013