Video

04/03/2013 10:31:54

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.2 Lekė dhe u shit me 107.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.40 lekė dhe u shit me 140 lekė.

Dollari amerikan 107.20 (u ble) 107.80 (u shit)
Monedha europiane 139.40 140.00
Franga zvicerane 113.20 113.80

HermesNews - ©2013