Video

02/03/2013 10:06:52

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.2 Lekė dhe u shit me 107.9 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.4 lekė dhe u shit me 139.9 lekė.

Dollari amerikan 107.20 (u ble) 107.90 (u shit)
Monedha europiane 139.40 139.90
Franga zvicerane 113.20 113.80

HermesNews - ©2013