Video

18/02/2013 09:58:27

Shkėmbimi i monedhave

Kursi i kembimit per oret e para te dites se sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 104 Lekė dhe u shit me 104.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.60 lekė dhe u shit me 140.20 lekė.

Dollari amerikan 104.00 (u ble) 104.60 (u shit)
Monedha europiane 139.60 140.20
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013