Video

06/02/2013 09:38:42

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 102.80 lekė dhe u shit me 103.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.50 lekė dhe u shit me 140 lekė.

Dollari amerikan 102.80 (u ble) 103.60 (u shit)
Monedha europiane 139.50 140.00
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013