Video

01/02/2013 09:51:00

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 102.70 lekė dhe u shit me 103.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.30 lekė dhe u shit me 139.80 lekė.

Dollari amerikan 102.70 (u ble) 103.20 (u shit)
Monedha europiane 139.30 139.80
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013