Video

26/01/2013 09:15:34

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.30 lekė dhe u shit me 104 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.20 lekė dhe u shit me 139.70 lekė.

Dollari amerikan 103.30 (u ble) 104.00 (u shit)
Monedha europiane 139.20 139.70
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013