Video

03/01/2013 10:25:15

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotmeTIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.50 lekė dhe u shit me 106.00 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.20 lekė dhe u shit me 139.80 lekė.


Dollari amerikan 105.50 (u ble) 106.00 (u shit)
Monedha europiane 139.20 139.80
Franga zvicerane 114.60 115.20

Komunikate per shtyp