stampa | chiudi

Sarandė

22/09/2014 16:58:50

Kapet Armando Hako. Akuza pėr vjedhje me dhunė

Kapet nė Tiranė i kėrkuari Armando Hako pėr vjedhje me dhunė dhe armė nė qytetin e Sarandės


SARANDE - Blutė e Sarandės arrestuan sot shtetasin e shpallur nė kėrkim Armando Hako, vjeē 32, banues nė Krujė. I kėrkuari, dyshohet tė jetė autor i vjedhjes me arme tė shtetasit Th.M, ngjarje e ndodhur mė datė 5.08.2013, ne fshatin Nivice Sarandė. Materilet ju referuan Prokurorisė pėr veprėn penale tė vjedhjes me armė.

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi