stampa | chiudi

Ekonomi

13/09/2014 11:11:15

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot nė mėngjes mesatarisht me 108.4 lekė dhe u shit me 109.2 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.8 lekė dhe u shit me 140.4 lekė.

EUR 139.8 (u ble) 140.4 (u shit)
USD 108.4 109.2
GBP 174.5 175
CHF 115.5 116

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi