stampa | chiudi

Ekonomi

02/09/2014 11:03:31

Euro Diezel 187 lekė

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANE - Nė agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot nė mėngjes mesatarisht me 105.7 lekė dhe u shit me 106.4 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139 lekė dhe u shit me 139.6 lekė.

Kėmbimi valutor:

Blihet Shitet

EUR 139.00 – 139.60

USD 105.70 – 106.40

GBP 175.00 – 175.50

CHF 115.00 – 115.50

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi