stampa | chiudi

Ekonomi

13/08/2014 11:15:38

Kursi i kėmbimit valutor

Nė Agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot nė mėngjes mesatarisht me 103.7 lekė dhe u shit me 104,4 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 138,8 lekė dhe u shit me 139.4 lekė


TIRANE - EUR 138.8 (u ble) – 139.4 (u shit)
USD 103,7 – 104.4
GBP 175.1 – 175.7
CHF 113,9 – 114.5

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi