stampa | chiudi

Ekonomi

12/08/2014 11:02:04

Kursi i kėmbimit valutor

Nė Agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot nė mėngjes mesatarisht me 103.6 lekė dhe u shit me 104,2 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139,1 lekė dhe u shit me 139.7 lekė


TIRANE - EUR 139.1 (u ble) - 139.7 (u shit)
USD 103,6 – 104.2
GBP 175.1 – 175.7
CHF 113,9 – 114.5

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi