stampa | chiudi

Ekonomi

09/08/2014 09:53:36

Shkembimi i monedhave

Kursi i kembimit per oret e para te dites se sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot nė mėngjes mesatarisht me 103.8 lekė dhe u shit me 104,4 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139,3 lekė dhe u shit me 139.8 lekė.

Kėmbimi valutor

Blihet Shitet

EUR 139.3 – 139.8

USD 103,8 – 104.4

GBP 175.1 – 175.7
CHF 113,9 – 114.5.

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi