stampa | chiudi

Ekonomi

01/08/2014 09:40:33

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot nė mėngjes mesatarisht me 103.7 lekė dhe u shit me 104.2 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 138.9 lekė dhe u shit me 139.3 lekė.

EUR 138.9 (u ble) - 139.3 (u shit)
USD 103,70 – 104.2
GBP 175.1 – 175.7
CHF 113,9 – 114.5

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi