stampa | chiudi

Ekonomi

01/07/2014 16:59:59

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot ne mengjes mesatarisht me 102.3 lekė dhe u shit me 103 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140,5 lekė.

Blihet Shitet
EUR 140.0 140.5
USD 102.3 103.0
GBP 174.7 175.3
CHF 114.3 114.9

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi