stampa | chiudi

Ekonomi

22/06/2014 16:13:48

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme

TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot ne mengjes mesatarisht me 102.8 lekė dhe u shit me 103.4 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.9 lekė dhe u shit me 140,4 lekė.
Kėmbimi valutor

Blihet Shitet

EUR 139.9 140.4
USD 102.8 103.4
GBP 174.7 175.3
CHF 114.3 114.9.

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi