stampa | chiudi

Ekonomi

04/03/2014 09:38:43

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 101.50 lekė dhe u shit me 102.10 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.90 lekė dhe u shit me 140.40lekė.

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi