stampa | chiudi

Ekonomi

20/02/2014 09:39:56

Ēmimi i karburanteve

Euro Diezel 187 lekė
TIRANE - Nė pikat e tregtimit tė karburantit nė Tiranė 1 litėr naftė u shit sot mesatarisht nga 188-189 lekė, ndėrsa 1 litėr benzinė 188-199 lekė. Nafta (diezel) 188 - 189 lekė. Euro Diezel 187 lekė. Benzina 188 - 199 lekė. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi