stampa | chiudi

Ekonomi

17/02/2014 09:27:15

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme
TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 102.20 lekė dhe u shit me 102.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.10 lekė dhe u shit me 140.60 lekė. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi