stampa | chiudi

Ekonomi

02/02/2014 09:59:34

Shitja e karburanteve sot

Euro Diezel 187 lekė
SHKODER - Nė pikat e tregtimit tė karburantit nė Tiranė 1 litėr naftė u shit sot mesatarisht nga 188-189 lekė, ndėrsa 1 litėr benzinė 188-199 lekė.

Nafta (diezel) 188 - 189 lekė
Euro Diezel 187 - lekė
Benzina 188 - 199 lekė. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi