stampa | chiudi

Ekonomi

25/01/2014 10:25:43

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme
TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.40 lekė dhe u shit me 104 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.30 lekė dhe u shit me 140.80 lekė. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2014

stampa | chiudi