stampa | chiudi

Ekonomi

23/12/2013 09:28:58

Cmimet e karburanteve per sot

Karburantet me kryesore ne vend

TIRANE- Nė pikat e tregtimit tė karburantit nė Tiranė 1 litėr naftė u shit sot mesatarisht nga 186-189 lekė, ndėrsa 1 litėr benzinė 188-199 lekė.

Nafta (diezel) 186 - 189 lekė
Euro Diezel 187 lekė
Benzina 188 - 199 lekė

Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews-©2013

stampa | chiudi