stampa | chiudi

Ekonomi

23/12/2013 09:23:47

Kursi i kembimit valutor

Tregu i valutave sot ne Shqiperi

TIRANE- Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 101.50 lekė dhe u shit me 102.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.50 lekė dhe u shit me 140 lekė.

Dollari amerikan 101.50 102.50
Monedha europiane 139.50 140.00
Franga zvicerane 114.50 115.00
Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews-©2013

stampa | chiudi