stampa | chiudi

Ekonomi

19/12/2013 09:44:26

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 101.80 lekė dhe u shit me 102.40 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.30 lekė dhe u shit me 140.80 lekė.

Dollari amerikan 101.80 (u ble) 102.40 (u shit)
Monedha europiane 140.30 140.80
Franga zvicerane 114.50 115.00. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi