stampa | chiudi

Ekonomi

13/12/2013 10:13:59

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 101.90 lekė dhe u shit me 102.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.20 lekė dhe u shit me 140.70 lekė.

Dollari amerikan 101.90 (u ble) 102.50 (u shit)
Monedha europiane 140.20 140.70
Franga zvicerane 114.10 114.70. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi