stampa | chiudi

Ekonomi

05/12/2013 09:36:21

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 102.70 lekė dhe u shit me 103.40 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.50 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 102.70 103.40
Monedha europiane 140.00 140.50
Franga zvicerane 113.50 114.10 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi