stampa | chiudi

Ekonomi

04/12/2013 09:27:09

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 103 lekė dhe u shit me 103.70 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.50 lekė.

Blerje - Shitje
Dollari amerikan 103.00 103.70
Monedha europiane 140.00 140.50
Franga zvicerane 113.50 114.10 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi