stampa | chiudi

Ekonomi

30/11/2013 10:48:00

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 103 lekė dhe u shit me 103.70 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.50 lekė.

Dollari amerikan 103.00 (u ble) 103.70 (u shit)
Monedha europiane 140.00 140.50
Franga zvicerane 113.50 114.10 . Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi