stampa | chiudi

Ekonomi

01/11/2013 09:16:04

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 101.40 lekė dhe u shit me 102 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.10 lekė dhe u shit me 140.50 lekė.

Dollari amerikan 101.40 (u ble) 102.00 (u shit)
Monedha europiane 140.10 140.50
Franga zvicerane 115.00 115.50 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi