stampa | chiudi

Ekonomi

28/10/2013 10:27:29

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 101.60 lekė dhe u shit me 102.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.30 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Dollari amerikan 101.60 (u ble) 102.20 (u shit)
Monedha europiane 140.30 140.60
Franga zvicerane 115.00 115.50 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi