stampa | chiudi

Ekonomi

21/10/2013 09:56:38

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 102.30 lekė dhe u shit me 103 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.20 lekė dhe u shit me 140.70 lekė.

Dollari amerikan 102.30 (u ble) 103.00 (u shit)
Monedha europiane 140.20 140.70
Franga zvicerane 115.00 115.50

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi