stampa | chiudi

Ekonomi

16/10/2013 14:42:00

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.50 lekė dhe u shit me 104.10 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.30 lekė dhe u shit me 141.10 lekė.

Dollari amerikan 103.50 (u ble) 104.10 (u shit)
Monedha europiane 140.30 141.10
Franga zvicerane 115.00 115.50
Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi