stampa | chiudi

Ekonomi

14/10/2013 10:34:12

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.80 lekė dhe u shit me 104.40 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.80 lekė dhe u shit me 141.40 lekė.

Dollari amerikan 103.80 (u ble) 104.40 (u shit)
Monedha europiane 140.80 141.40
Franga zvicerane 115.00 115.50


Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter


HermesNews - ©2013

stampa | chiudi