stampa | chiudi

Ekonomi

13/10/2013 13:10:15

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotmeTIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104 lekė dhe u shit me 104.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141.20 lekė dhe u shit me 141.70 lekė.

  Blerje Shitje
Dollari amerikan 104.00 104.60
Monedha europiane 141.20 141.70
Franga zvicerane 115.00 115.50 Kursi i kėmbimit valutor

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi