stampa | chiudi

Ekonomi

12/10/2013 12:13:33

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104 lekė dhe u shit me 104.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141.20 lekė dhe u shit me 141.70 lekė.

Dollari amerikan 104.00 (u ble) 104.60 (u shit)
Monedha europiane 141.20 141.70
Franga zvicerane 115.00 115.50

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi