stampa | chiudi

Ekonomi

07/10/2013 10:02:00

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104 lekė dhe u shit me 104.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141.40 lekė dhe u shit me 142 lekė.

Dollari amerikan 104.00 104.80
Monedha europiane 141.40 142.00
Franga zvicerane 115.00 115.50 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi