stampa | chiudi

Ekonomi

05/10/2013 10:24:34

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.10 lekė dhe u shit me 104.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141 lekė dhe u shit me 141.50 lekė.


Dollari amerikan 104.10 (u ble) 104.60 (u shit)
Monedha europiane 141.00 141.50
Franga zvicerane 115.00 115.50 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi