stampa | chiudi

Ekonomi

30/09/2013 09:21:25

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.00 lekė dhe u shit me 104.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141.20 lekė dhe u shit me 141.80 lekė.

Dollari amerikan 104.00 (u ble) 104.80 (u shit)
Monedha europiane 141.20 141.80
Franga zvicerane 112.80 113.60 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi