stampa | chiudi

Ekonomi

29/09/2013 10:26:42

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.40 lekė dhe u shit me 104.90 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141 lekė dhe u shit me 141.60 lekė.

Dollari amerikan 104.40 (u ble) 104.90 (u shit)
Monedha europiane 141.00 141.60
Franga zvicerane 112.80 113.60 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi