stampa | chiudi

Ekonomi

23/09/2013 10:35:27

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė pikat e tregtimit tė karburantit nė Tiranė, 1 litėr naftė u shit sot mesatarisht nga 186-189 lekė, ndėrsa 1 litėr benzinė 188-199 lekė.

Nafta (diezel) 186 -189 lekė
Euro Diezel 187 lekė
Benzina 188 -199 lekė.

Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi