stampa | chiudi

Ekonomi

17/09/2013 11:45:01

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.80 lekė dhe u shit me 105.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.20 lekė dhe u shit me 140.70 lekė.

Blerje - Shitje
Dollari amerikan 104.80 - 105.50
Monedha europiane 140.20 - 140.70
Franga zvicerane 112.80 - 113.60 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi