stampa | chiudi

Ekonomi

16/09/2013 10:48:41

Shitja e karburanteve sot

Euro Diezel 187 lekė


TIRANĖ - Nė pikat e tregtimit tė karburantit nė Tiranė, 1 litėr naftė u shit sot mesatarisht nga 186-189 lekė, ndėrsa 1 litėr benzinė 188-199 lekė.

Nafta (diezel) 186 -189 lekė
Euro Diezel 187 lekė
Benzina 188 -199 lekė Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi