stampa | chiudi

Ekonomi

16/09/2013 10:38:14

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.60 lekė dhe u shit me 106.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.00 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Dollari amerikan 105.60 (u ble) - 106.20 (u shit)
Monedha europiane 140.00 - 140.60
Franga zvicerane 112.80 - 113.60 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi