stampa | chiudi

Ekonomi

02/09/2013 09:40:57

Kursi i kembimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.70 lekė dhe u shit me 105.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.00 lekė dhe u shit me 140.50 lekė.

Dollari amerikan 104.70 (u ble) - 105.20 (u shit)
Monedha europiane 140.00 - 140.50
Franga zvicerane 113.62 -115.30 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi