stampa | chiudi

Ekonomi

25/08/2013 10:19:21

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.90 lekė dhe u shit me 105.70 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.10 lekė dhe u shit me 140.70 lekė.

Dollari amerikan 104.90 (u ble) 105.70 (u shit)
Monedha europiane 140.10 140.70
Franga zvicerane 113.62 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi