stampa | chiudi

Ekonomi

16/08/2013 10:54:48

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104 lekė dhe u shit me 105 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.60 lekė dhe u shit me 140.00 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 104.00 105.00
Monedha europiane 139.60 140.00
Franga zvicerane 113.62 115.30


HermesNews - ©2013

stampa | chiudi