stampa | chiudi

Ekonomi

06/08/2013 12:22:48

Kursi i kėmbimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.19 lekė dhe u shit me 106.30 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.69 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 105.19 106.30
Monedha europiane 139.69 140.60
Franga zvicerane 113.37 115.30.

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi